הצוות המנצח

נעים מאוד וברוכים הבאים

אנחנו אקס. המשרד הוקם בשנת 2018 כמשרד מיתוג ושיווק שלא מתפשר על יצירת תוכן לעסקים. אנחנו מאמינים שכל עסק צריך צוות פרסום טוב שיוכל לקחת את העסק קדימה.

במהלך פעילותו, המשרד מיצב את עצמו כ- ONE STOP SHOP לעסקים מתחומים שונים שמבינים את משמעות התוכן ואת הערך שיש לו בעולם הפרסום.

בעזרת קבוצת מומחים שהקרייטיב זורם להם בדם, אנחנו מובילים לקוחות רבים להצלחה ולגדילה.

חשוב לנו שתדעו עלינו

אנחנו מאוד שונים בנוף, עושים את הדברים בדרך שלנו. כנראה זה מה שעושה אותנו שונים ומיוחדים. אנחנו תמיד שואפים לתקוף את הבעיה מכיוון לא צפוי ולפתור אותה בדרך החכמה ביותר.

מבחינתנו – הצלחה של לקוח היא הצלחה שלנו. אנחנו מתרגשים בכל פעם שלקוח סוגר עסקה ולוקחים ללב כשישנם קשיים, אבל אף פעם לא מוותרים.

אנחנו מאמינים בכוחה של כימיה – כשיש כימיה טובה בין אנשים, השמיים הם הגבול.

לפני הכל, אנשים

אנחנו לא מתביישים בזה, כולנו מכורים לאתגרים והסיפוק שלנו הוא לכוון אל מעבר לגבולות הדמיון. אף על פי ששגרת העבודה האינטנסיבית, תמיד תמצאו אותנו מחייכים וצוחקים – כי ככה זה כשהעבודה היא התשוקה.

חשוב לנו לדאוג שללקוחות שלנו יהיה יתרון אסטרגטי מול מתחרים באמצעות שימוש נכון במשאבים טכנולוגיים ואנושיים כאחד.

דבר ההנהלה

אלעד ינילוב | רועי יצחק

כשאנחנו מסתכלים על העשייה ברור לנו שבראש ובראשונה חשוב לנו להיות חתומים על כל דבר שיוצא מהמשרד, מתוך ההנחה הזאת יוצאת ההתחייבות לעשייה ותוצרים ברמה הגבוהה ביותר שמכבדת את המוניטין שצברנו.

כשיצאנו לדרך הצבנו לעצמנו מטרה – להיות בית לכל שירותי הדיגיטל שעסקים חולמים עליהם. כיום המשרד מספק את כל מגוון שירותי הדיגיטל הדרושים לשגשוג של עסקים.

אנחנו מאמינים שתקשורת היא מרכיב הכרחי להצלחה. אצלנו תקבלו חוויה הרבה מעבר למה שהתרגלתם – שותפים חדשים לדרך. חגרו חגורות, אנחנו מתכוונים להמריא איתכם יחד אל מעבר לציפיות ולחלומות.

למה שנספר לכם סיפורים?

הלקוחות שלנו עושים עבודה מצויינת עבורנו – רק תקראו מה יש להם להגיד

התחילו עכשיו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפתרונות שאתם צריכים כדי להצליח בענק